Škola


Postupujeme do krajského finále Cyklisty Vysočiny

Tým mladších žáků z 6.C zabodoval v Dopravní soutěži mladých cyklistů na Dětském dopravním hřišti v Jihlavě a v okresním kole obsadil skvělé druhé místo. Anička Zimmenová, Tesa Picková, Táda Pochylý a Tom Kaválek dosáhli pro naši skolu historického úspěchu a zajistili nám postup do krajského kola, které se bude konat 2.-3.6. na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě.

Na kole

Po škole Do školy na kole! Letos se naše škola účastní již čtvrtého ročníku celorepublikové soutěže Do práce na kole. Žákyně 8.D Katka Vondrušková a Míša Hejdová celý měsíc květen využívají jihlavské cyklostezky, aby mohly do školy jezdit na kole.

Zájezd do Vídně

Zájezd do Vídně bude zrušen z důvodu velkého počtu odhlášených žáků. Peníze budou vráceny do 27.11.2015.

Seifertwood - truhlářská minifirma

Truhlářská minifirma úspěšně ukončila svou činnost. Co žáci dělali a co vše se dozvěděli, si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

 

www.seifertwood.webnode.cz

Soutěž STAVÍME Z MERKURU - vyhodnocení

Žáci 9. ročníku se zúčastnili soutěže Stavíme z Merkuru. Tým ve složení Lucie Váňová, Jan Fuchs, Ondřej Fiala a Martin Pospíchal se svým  vesmírným vozítkem nazvaným „holomut” zíslali 3. místo v krajském finále.

Projektový den „Den věnovaný vědě“

21.4.2014 proběhl na naší škole v pořadí druhý projektový den věnovaný vědě.
Smyslem projektu bylo nabídnout dětem tento den poněkud odlišné aktivity, než při běžné výuce a zároveň jim nabídnout možnost si vyzkoušet různé pomůcky, nástroje, vynálezy a realizovat pokusy.

Hledáme "zaměstnance" do školní "firmy"

Školní minifirma - podnikání nanečisto

Do práce (školy) na kole jsme ujeli 1983km

Žáci a učitelé naší školy, kteří se zapojili do kampaně Do práce na kole ujeli během měsíce května celkem 1983km. Švihyho kroasani a Jaroušci se umístili na 23. resp. 36 místě z téměř 70 týmů, které se do soutěže přihlásily v Jihlavě. Velký dík patří všem, kteří s námi soutěžili, poklona pak především Richardu Habermannovi, který v květnu na cestách do školy a ze školy najezdil 604km.

Výtvarná soutěž „ Můj strom“

14. května proběhlo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „ Můj strom”, pořádané jihlavským Magistrátem. 1. místo mezi základními školami získala děvčata Tereza Niekermanová  a Adéla Kantorová z 8. B.

muj-strom.jpg

Linky důvěry STŘED

Partnerská škola FRAUS