Zájezd do Anglie

Vážení rodiče, milí žáci,  

v následujícím školním roce připravuje naše škola v termínu od 10. do 16. října 2022 zájezd do Velké Británie. Zájezd je určený pro žáky, kteří v letošním školním roce navštěvují 7. a 8. třídy. Žáci již obdrželi informace k zájezdu. 

Hlavním cílem zájezdu je zdokonalení komunikačních dovedností našich žáků, i proto se děti budou v dopoledních hodinách účastnit jazykových kurzů s rodilým mluvčím v jihoanglickém městě Brighton. V odpoledních hodinách jsou přichystány různé výlety (např. ke křídovým útesům Seven Sisters a Beachy Head, kde se natáčel Harry Potter nebo na nejužší vyhlídkovou věž na světě British Airways i360). První a poslední den bude celý věnovaný prohlídce Londýna a jeho nejznámějším památkám. 

Během zájezdu budou žáci ubytováni v anglických rodinách. Snídani a večeři dostanou přímo v rodinách, na den budou mít připravený obědový balíček. Podmínkou pro účast na zájezdu je bezproblémové chování dětí v průběhu celého školního roku 2021/2022 i v období do odjezdu do Velké Británie.  

Předpokládaná cena zájezdu je 10 390 Kč.  

Veškeré informace o zájezdu najdete na https://www.kristof-jazyky.cz/ v záložce ZÁJEZDY PRO ŠKOLY → JAZYKOVÉ KURZY PRO ŠKOLY → BRIGHTON A BLÍZKÉ OKOLÍ.  

Vážení rodiče, rádi bychom co nejdříve zjistili předběžný zájem žáků. Sdělte nám, prosím, zatím zcela nezávazně, zda by se Váš syn/Vaše dcera chtěl/chtěla zájezdu zúčastnit. 

Vaše případné dotazy Vám ráda zodpoví Mgr. Markéta Kněžíčková, organizátorka zájezdu. 

tel. 565 598 742 

email: knezickova@zsseifertova.ji.cz