Sportovní oddíly


Sportovní oddíly na školní rok 2016/2017

V příloze najdete aktuální nabídku sportovních oddílů pro školní rok 2016/2017. Prosíme, abyste si přečetli podrobně informace v příloze.

Pokud oddíl vyberete, přihlásíte dítě takto:

1. Vytisknete si přihlášku z internetu, vyplníte a dítě předá ve škole svému třídnímu učiteli (pokud nemáte možnost tisku doma či v zaměstnání, přinese dítě prázdnou přihlášku ze školy - dostane ji od třídního učitele nebo na sekretariátu školy)

2. Třídní učitelé budou postupně předávat vyplněné přihlášky koordinátorovi ve škole (na sekretariátu), který je bude evidovat a postupně zapisovat do seznamů, které budou vyvěšeny na nástěnce vedle ředitelny. Zde se bude moci dítě podívat, zda bylo do kroužku zapsáno.

Důležité upozornění: ŠSK není pojištěn žádnou úrazovou pojistkou, případné úrazy členů nebudou nijak řešeny. 

TURISTICKÝ KROUŽEK

Ve školním roce 2016/2017 povede paní učitelka Markéta Ketnerová turistický kroužek, v jehož rámci budeme podnikat krátké, středně dlouhé i úplně nejdelší výlety do blízkého i hodně vzdáleného okolí. Chceme navštěvovat hrady, zámky, zříceniny, muzea, zoo a kdo ví, možná dojde i na spaní ve stanu či pod širákem…

Akce kroužku se budou konat vždy v sobotu. Doba a datum trvání akce budou dětem upřesněny s dostatečným časovým předstihem. První akce se uskuteční koncem září.

 

Doprovod z řad rodičů je vítán, ale není podmínkou J

PřílohaVelikost
prihlaska_do_sportovnich_oddilu_1617.pdf371.88 KB

Linky důvěry STŘED

Partnerská škola FRAUS