Parlament v České televizi


Vložil/apalanova - dne02 červen 2017

Parlament Seifertky v ČT - studio

Parlamenťáci ze Seifertky si užili na konci roku překvapivou odměnu za jejich pilnou práci. Návštěva České televize pro ně byla na Den dětí odměnou za jejich nasazení a zodpovědný přístup po celý rok. S průvodkyní ČT si mohli projít studia, kde se natáčí původní české seriály a pořady pro děti i dospělé. 

Parlament ČT Déčko

 

 

Vyzkoušeli si práci kameramanů i moderátorů. Jak funguje čtecí zařízení? Jaká kouzla televizní profíci dokáží? Všechno už víme!

 

Parlament ČT kamera

 

Setkání se šéfeditorem sportovního zpravodajství Davidem Lukšů a exkurze přímo s ním do útrob zpravodajství nadchla! Jak se rodí zprávy v televizi jsme viděli od počátku až dokonce. Někteří si to mohli na vlastní kůži vyzkoušet. Jak to šlo Natce a Filipovi v “namlouvárně”? Skoro profesionálně.

 

Parlament ČT sportovní studio

 

Na chodbách jsme potkávali známé tváře: Michala Dusíka nebo Vojtěcha Bernatského. Všichni stále s příjemnou náladou a úsměvem na tváři.

Parlament ČT sport

Přívětivé přijetí všech televizních profesionálů nás potěšilo. Jak je možné při tak zodpovědné, rychlé a náročné práci zůstat takhle v pohodě? To nám neprozradili. Ale učit se a být aktivní, snažit se mít všeobecný přehled - to nám poradili jako základní předpoklad pro tuhle práci.

Bylo to fajn a některé atmosféra nadchla tak, že už mají rozhodnuto o svém budoucím povolání …Parlament ČT

Linky důvěry STŘED

Partnerská škola FRAUS