Přijímací zkoušky na SŠ


Vložil/aŠvihálek - dne24 únor 2016

Vážení rodiče,

v tuto chvíli má většina žáků vytištěné a vydané přihlášky na SŠ doma. Je nutné je nejpozději do 15.3. doručit na zvolené střední školy. Můžete je předat buď osobně na sekretariátech daných škol nebo poslat poštou (doporučujeme doporučeně). 

Před odevzdáním proškrtejte v přihlášce kolonku Zkrácené studium a doplňte termín přijímacích zkoušek (termín jednotných přijímacích zkoušek je 15.4.2015 a do přihlášky se nepíše), kolonka na přihlášce je určena pro přijímací zkoušky, které si pořádá sama škola mimo termín jednotných přijímacích zkoušek. Podepište sebe, nechte podepsat svou ratolest a je skoro hotovo. Nezapomeňte na lékařské potvrzení, pokud ho střední škola požaduje.

22.4.2016 budou vyhlášeny výsledky přijímacích zkoušek. svůj zájem o studium na střední škole potvrdíte ZÁPISOVÝM LÍSTKEM (do 10 dnů od vyhlášení výsledků). Ten si můžete vyzvednout už nyní v úředních hodinách proti podpisu na sekretariátu ZŠ Seifertova. Každý Zápisový lístek je unikátní, při jeho ztrátě budete muset odevzdat čestné prohlášení a požádat písemně o náhradní.

Další informace na www.cermat.cz, www.scio.cz a webové stránky jednotlivých škol.

Držíme palce

 

 

Linky důvěry STŘED

Partnerská škola FRAUS