Kroužky a oddíly zahajují


Vložil/awohlhofner - dne27 září 2016

Od pondělí 3. října zahajují svoji činnost zájmové kroužky a sportovní oddíly na naší škole. Podle počtu přihlášených žáků došlo a ještě pravděpodobně dojde ke změnám. Ty budeme pravidelně uveřejňovat na našich stránkách. Většina dětí, které jdou na kroužky, je ze školní družiny, vychovatelky jsou informovány a budou s vedoucími kroužků spolupracovat - vedoucí si budou v prvních hodinách děti vyzvedávat podle seznamů. Seznamy najdete v příloze.

English with songs - nebude otevřen - málo přihlášených

Keramiky I. - IV. - nerovnoměrný počet přihlášených - někteří žáci byli po dohodě s vychovatelkami a rodiči přesunuti na jiné termíny

Keramika V. - žádní přihlášení - nebude otevřena

Flétny - velký počet přihlášených - děti byly rozděleny na dvě skupiny, časově dle možností paní vedoucí. Do skupiny v úterý od 6.55 byly vybrány děti, které pravidelně či nepravidelně chodí do ranní školní družiny nebo ty, které se přihlásily pozdě. Tato skupina začne pracovat od 11. 10. Barevně vyznačení žáci již chodili, jsou tedy pokročilí a chodit se začátečníky pravděpodobně nebude přínosné. Mohou zkusit přijít na úterní ranní flétny.

Kamarád knížka, Vaření, Ruční práce, Dramaťák - málo přihlášených - čeká se na další zájemce

Kobudo 5. - 9. - nebude otevřeno - žádní přihlášení

Ostatní kroužky a sportovní oddíly budou otevřeny. Na prvních hodinách dojde k upřesnění počtu členů. Případné změny se budou řešit s žáky i rodiči. Děkujeme za pochopení, toleranci a spolupráci.

 

PřílohaVelikost
krouzky_-_sd.pdf359.71 KB

Linky důvěry STŘED

Partnerská škola FRAUS